Zapisz się na praktyki
"OBUDŹ CIAŁO (nie tylko) na wiosnę"!

Bezpłatne 3 praktyki bazujące na Procesie stawania się CIAŁO(ścią) CIAŁO to JA

Start: piątek 3 marca o 19.00 (potem w kolejne piątki 10 i 17 marca).

Zapraszam Cię w tym czasie do uważnego spotkania się ze sobą, poprzez kilka ruchów dla ciała, umysłu i twoich emocji. Bazując na autorskim procesie online CIAŁO to JA w ciągu tych 3 tygodni i 3 praktyk, będziesz mogła/mógł odkryć, co pomaga Ci „obudzić się po zimie”.
 
Każda z tych 3 praktyk będzie szansą sprawdzenia czy taki sposób pracy, jaki zaproponuję, odpowiada Ci i czego potrzebujesz dla siebie, żeby poczuć się bardziej bezpiecznie w swoim ciele.
 
Przez 3 tygodnie spotykamy się w zamkniętej grupie na FB.
Spotkania w tej grupie na żywo będą się odbywały w piątki o 19 (3-17.03) i będą obejmowały krótkie teoretyczne wprowadzenie i kilkanaście minut praktyki dla Twojej CIAŁO(ści). Zostaną tam dla Ciebie do kolejnego spotkania i tak przez 3 tygodnie.
 

Zapisując się na bezpłatne praktyki, możesz od razu zarezerwować sobie miejsce w grupie ze wsparciem w procesie „CIAŁO to „JA”, która startuje w pierwszy dzień wiosny. Przy okazji zapiszesz się także na mój newsletter i będziesz na bieżąco otrzymywać informację o aktualnych zajęciach i kursach grupowych.